Jdi na obsah Jdi na menu
 


Kočky

27. 10. 2007

Myspace Comments, Glitter Graphics at GlitterYourWay.com

 

 

Obrazek

 

 

Rasa: Kočka domácí
Zbarvení: zrzavá, mourovatý, bílá špička ocasu
Pohlaví: kluk
Původ: Břeclav
Matka: Cookies
Rasa matky: Kočka domácí
Zbarvení matky: zrzavá, mourovatá
Otec: Homer
Rasa otce: Kočka domácí
Zbarvení otce: mourovatá, šedočerná
Datum narození: 10. června 2008
Sourozenci: jedna ségra, čtyři bráchové
Datum odběru: 9. srpna 2008
Váha: viz tabulka
Webové stránky rodičů: http://www.r-s.wz.cz/

Fotogalerie: zde


Jmenuju se Bartimaeus, ale panička mi říká Bárte, Bártíku nebo kočičáku. Jméno jsem dostal po hlavní postavě z knížky Amulet Samarkandu, podle džina Bartimaea. Jsem prý taky takový oprsklý jako on a kdybych prý uměl mluvit, tak bych měl určitě stejně vtipný hlášky jako on.
Potom co umřel Monty a Felix se panička rozhodla pořídit si dalšího kocourka. Chtěla zrzavého kocourka a tak si brouzdala po inzerátech na internetu až narazila na jeden, kde byli zrzaví kocourci. Naštěstí jsem bydlel celkem blízko od paniččiné sestřenky, která pro mě s paničkou zajela. V autě se mi to moc nelíbilo, panička mě měla v košíku, ale já jsem jí furt vyskakoval a chtěl se dívat z okna. Doma mě panička ubytovala a dala mě kapsičku a já si pěkně schrupnul. No a teď už slyším na jméno a pořád paničce šplhám po kalhotech a vylezu jí až na ramena, ta u toho vždycky křičí. No nevím proč, ale asi radostí, pořád na mě řve abych z ní slezl, že jí strašně škrábu až do krve, ale já tomu nerozumím, no asi podle jejích slov mě chválí jaký jsem šikula, jak umím pěkně šplhat že?

 

 

baby

 

 

Datum

Stáří (ve dnech)

Váha (v gramech)

Výška (v cm)

13. 8. 2008

65.

960

?

20. 8. 2008

72.

1 100

20

 

  

Myspace Comments, Glitter Graphics at GlitterYourWay.com

Obrazek


Rasa: Kočka domácí
Zbarvení: šedá, černá, mourovatá = zbarvení whiskas
Pohlaví: holka
Původ: Nížkovice
Matka: Minda
Rasa matky: Kočka domácí
Zbarvení matky: mourovatá, divoce zbarvená
Otec: ?
Rasa otce: Kočka domácí
Zbarvení otce: ?
Datum narození: 8. červenec 2008
Sourozenci: ---
Datum odběru: 10. srpna 2008
Váha: viz tabulka

Fotogalerie: zde

Jmenuju se Safira. Panička mi říká Safirko, Safi. Dala mi jméno podle draka Safiry z knížky Eragon. Safira je modrý drak a má nádherné modré oči jako já, takže odtud vzniklo moje jméno. No a jak se ke mně panička dostala? Sousedi u nás v ulici mají plno koček a v celkem zanedbaném stavu, tak si řekla, že mě odtama vysvobodí. Stejně chtěla kamaráda nebo kamarádku pro Barta, ale myslela si, že si mě vezme domů až tak za 14 dní nebo za tři týdny, protože podle jejího odhadu mám asi čtyři nebo pět týdnů - neví moje přesné datum narození. Ale když zjistila, že mám v kožíšku plno blech, které mi lezou i do uší a kvůli nim mě slzí oči, které mám pořád zalepené a taky bříško, které mám strašně veliké takže mám pravděpodobně i červy si to hned rozmyslela a vzala si mě teď. Říkala si, že čím dřív mě odtamtud veme tím líp. Doma mě hned umyla šamponem a pak mě nastříkala sprejem proti blechám. Panečku to se mi, ale ulevilo, nic mě nekousalo a neškrabalo. Pak ještě panička musí jet koupit šampon proti blechám aby mě ještě jednou vykoupala a za dva dny k nám má přijít pan veterinář na odčervení, tak doufám, že to všechno zvládnu a budu si moct už konečně hrát s Bártem.


baby development

Datum

Stáří (ve dnech)

Váha (v gramech)

Výška (v cm)

13. 8. 2008

36.

510

?

20. 8. 2008

43.

550

15