Jdi na obsah Jdi na menu
 
Chester

Narozen: 15. května 2005
Výška: 59 cm
Váha: 39 kg
Rodiče: oba dva žluté barvy, jeho matka je s PP - není uchovněná, jeho otec je čistokrevný labrador bez PP
Povaha: přátelská, hravá, mazlivá, příchod cizího člověka nebo psa vždy ohlásí svým hlubokým hlučným hlasem, je velice chytrý a rád se učí nové věci
Trénujeme: poslušnost, lovecký výcvik, příští rok začneme s agiliti, coursingem a možná i výstavy psů bez PP

Obrazek


X

Rita

Narozena: 10. června 2005
Výška: cca 56 cm
Váha: cca 32 kg
Rodiče: čistokrevní labradoři bez PP
Povaha: přátelská, mazlivá, hravá, přítulná
Výcvik: základní poslušnost

Obrazek

************************************************************************

Krytí

První krytí proběhlo 27. dubna 2008, svázání trvalo přibližně 10 - 15 minut.
Více informací najdete zde

Druhé krytí proběhlo 28. dubna 2008, svázání trvalo přibližně 20 až 25 minut.
Více informací najdete zde------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------Březost potvrzena!!!!

Veterinář nahmatal čtyři štěňata
Více se dozvíte zdeNové foto z 61. dne březosti
Zde

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------!!!Máme štěňátka!!!


Narodili se 63. den od prvního krytí, takže spatřili světlo světa v sobotu 28. června 2008. Narodilo se celkem osum štěňátek, ale jedno druhý den po narození bohužel zemřelo. Takže celkem je štěňátek sedum z toho pět černých a dvě žluté, tři pejsci a čtyři fenečky. Všichni pejsci mají černou barvu, dvě fenky jsou černé a poslední dvě fenky jsou žluté - ty se taky nejvíce potatily, protože jsou největší z celého vrhu. Jejich porodní váha byla okolo 400 gramů. Pro srovnání nejmenší štěně mělo v den narození 270 gramů.


Více se o nich dozvíte zde

************************************************************************


4. července 2008

Dneska jsem se byla mrknout na štěňátka. Jsou to nádherní drobečci, hned bych si je vzala všecky domů. Mamina se o ně pilně stará a jde to taky vidět na plných bříšcích štěňátek. Zelenožlutá fenečka vypadá skoro jako Chester, když byl ještě mrně. Bude rozhodně tmavší než druhá světlá fenečka. Ostatní štěňátka jsou černá, takže tam žádné barevné rozdíly nehrozí :D
Samozřejmě mám taky moře fotek, přidala jsem fotogalerku jak Rita vypadala před porodem - viz výše. A taky fotogalerku štěňátek, kterou najdete zde a ještě nesmím zapomenout na videa, které najdete zde


*************************************************************************


6. července 2008

Protože mám slíbené jedno štěňě za krytí a nechat si ho nemůžu, (budu si totiž na jaře kupovat štěňátko výmarského ohaře, tím pádem pesanů bych měla celkem doma pět. Jako mě by to nevadilo, ale finančně bych to neutáhla.) tak jsem se rozhodla, že štěndo dám sestřence, (která si koupila papírovou fenečku labradora a potom, když fenka měla štěňátka tak mi dala pejska - no všichni ho znáte, samozřejmě že Chestera :D ) tak si u ní dluh pěkně splatím :-D.
Měli už rozhodnuto, než k nám dojeli, protože nechtěli černý štěně, takže měli na výběr mezi dvěma světlými fenečkami. Já jsem je trošku víc postrčila, aby si vzali tu tmavší, která vypadá jako Chester. Hned souhlasili, protože pořád Chestera vychvalují jak je moc pěknej a že má hezkou barvu, takže tmavší fenečka byla pro ně jasná volba. Takže jsem moc ráda, že jedno štěňátko budu mít skoro pořád na očích.
Z návštěvy štěňátek mám taky
fotky


************************************************************************


10. července 2008

Byla jsem se zase mrknout na štěnda a taky je zase nafotit. Přesně dneska mají třináct dní a největší štěně je momentálně červený pejsek, který má přesně 1 000 gramů a pak jeho světlá sestřička bez provázku, která má 990 gramů.  Na všechny štěňátka zatím zájemci jsou, ale vybírat si štěndo byla zatím jenom moje sestřenka.
Fotky z tohoto dne najdete
zde
 a jinak jsem tyto fotky roztřídila a nahrála do každé fotogalerie štěňátka jeho fotky, na tyto fotky najdete odkaz na stránce každého štěňátka.
Ještě jsem vložila do videogalerie video, kde měli štěňátka devět dní


**************************************************************************


13. července 2008

Dneska mi došla esemeska od páníčka Rity, že štěňátka už vidí a začínají pomaličku prozkoumávat okolí.


***************************************************************************


28. července 2008

Štěňátka dnes slaví mininarozeniny - jeden měsíc

Takže mám pro vás další informace o štěňátkách. Čtyři štěňátka už jsou definitivně zarezervovaná a to: červený kluk, modrý kluk, zelená holka a bílá holka. Na zbývající tři zájemce máme, ale někteří nejsou ještě pevně rozhodnutí, takže jsem radši u nich změnila kolonku, že jsou ještě volní. Majitel maminy mi dodal některé fotky z doby, kdy jsem byla na dovolené takže se na ně můžete mrknout
zde.


Dneska k nám přijeli na návštěvu Rita a štěňátka. Byla jsem hrozně zvědavá jak se na ně bude Chester tvářit. Myslela jsem si, že si budou spolu hrát, ale opak byl pravdou. Vůbec si jich nevšímal a plně se věnoval Ritě - typickej chlap. Myslel si, že zase dojela na krytí. No pokusil se o to celkem třikrát, ale dostal od Rity pěknej kartáč takže se o to už nesnažil a ležel v povzdálí.
Když se přece jenom štěndo k Chesterovi přiblížilo, tak ho očuchal a pak zdrhl. Některý se od něho pokoušeli napít a hledali cecíky a to se mu taky nelíbilo:-D.  Nejhorší bylo když jsem je chtěla vyfotit u tatínka,  protože začali Chesterovi okusovat nohy a pak jsem ho nemohla přivolat zpátky. No byla to sranda je všechny pozorovat. Štěňata jsou pěkně živá, přivlastnili si hned Chesterovi hračky a taky jeho uzel na přetahování, jak to Chester uviděl hned jim ho sebral a šel si ho schovat. Až od nás jeli domů tak se ještě stavili u pana veterináře na odčevení.
Fotečky jsou
zde


**************************************************************************


5. srpna 2008


Dnes mají štěňátka 38 dní. Mají za sebou dvě odčervení a očkování jich teprve čeká. Všichni se mají čile k světu, všechny jsou hodně průbojná, ale nejvíc upištěný je červený pejsek. Nejtěžším štěňětem je světlá růžová fenečka ta má bez 40 gramů tři kila. Na dnešní návštěvě jsem štěňátka zase nafotila, tak se můžete mrknout na fotečky
 
Mám taky nějaká videa, ale ty sem dám v týdnu až bude víc času.


**************************************************************************