Jdi na obsah Jdi na menu
 


Časopisy

24. 1. 2008

Kynologické časopisy

Tady najdete časopisy, které si panička kupuje. Zatím si kupuje jen čtyři, protože to docela leze do peněz a to víte panička je studentka, která nemá dost peněz na zbyt :-D, ale přece je lepší vyhodit dvě stovky za tyto časopisy než za bulvární plátky, které jsou docela dost odporné.
Přeju vám pěkné počteníčko.
Svět psů

Obrazek
Tenhle časopis si začala panička kupovat jako jeden z prvních. Hodně ji zaujal a určitě ho každému doporučí. Je to časopis spíše pro odbornou kynologii, jsou zde různé zkušební řády, výstavy, výsledky různých zkoušek a výstav. Je tu veterinární poradna pro psy, různé soutěže, každý časopis je věnován jednomu plemenu, různé informace o vzniku psů atd.
Časopis stojí 47 Kč.Je to měsíčník. Vychází okolo dvacátého dne v měsíci.


Pes přítel človeka

Obrazek
Je to jeden z nejstarších časopisů o psech. Je výborně propracovaný. Radí vám tu zkušení výcvikáři s problémovým chováním vašich pejsků. Je tu pravidelná rubrika o výcviku psa pro sportovní kynologii. Najdete tu různé zkušební řády, výsledky výstav, konání nových akcí atd. V každém čísle je i plakát.
Časopis stojí 45 Kč
Je to měsíčník a vychází okolo dvacátého až pětadvacátého dne v měsíci.Psí kusy


ObrazekJe to časopis, který není věnován odborné kynologii. Je to spíš časopis, který je věnován normálním pejskům, kteří nemají PP nebo křížencům. Je tu více psích příběhů ze života, je tu rubrika věnována psím hvězdám, základní výcvik pejska, každé číslo je taky věnované jednomu plemeni. Tento časopis určitě doporučuji těm, které moc nezajímá odborná kynologie. Bohužel nemá plakát. Časopis stojí 35 Kč.


Je to měsíčník a vychází okolo patnáctého dne v měsíci.
Psí sporty
(Vyšel 5.3.2008)

Tento časopis dopuručuju všem, kteří se zajímají o nějaký psí sporty.Obrazek Je jich tam fááákt hodně. Píše se tu o sportu agility, dogdancing, dogfrisbeei, psí dostihy, coursing, flyball, mushing, dogtrekking, obedience, pasení, sportovní kynologie a o psech záchranářích. U každého sportu jsou různé rady např. co k tomuto sportu budete potřebovat, jaké je vhodné plemeno, různé triky atd. Je tu pravidelná rubrika jak se sportuje s..., a různá další témata.
Časopis stojí 40 Kč.Je to dvouměsíčník takže každé číslo vychází po dvou měsících většinou okolo pátého až desátého dne v měsíci.